Odměny

Kompletní přehled benefitních odměn a jejich aktuální bodovou hodnotu najdete na eshop.ggtabak.cz

K přístupu do eshopu je třeba znát své přihlašovací údaje, případně si nechat vytvořit registraci.

 

 

Pravidla programu Benefit

Odměny v Benefit programu (1.2.2024 - 31.12.2024)

Vážení zákazníci, Vašich objednávek si vážíme a rádi bychom vás za ně odměnili. Zalíbila se vám některá z odměn? Může být vaše, stačí objednávat online a včas si odměnu  přidat k objednávce.

Rádi bychom Vás upozornili, že všechny položky z Benefit programu jsou zaváženy z centrálního skladu společnosti DanCzek přepravní společností DPD a nebudou součástí zásilek s objednaným zbožím, které Vám zaváží společnost GGT CZ. Pokud si tedy přidáte jakoukoliv odměnu k objednávce, počítejte s tím, že tento produkt vám přijde zvlášť, společně s fakturou vystavenou společností DanCzek, a může se stát, že přijde o 1 den později. Najednou můžete objednat více odměn v libovolném množství.

Všechny odměny v Benefit programu jsou vázány na BODY PRO BENEFIT PROGRAM, kterými je každý produkt v naší nabídce ohodnocen. Více info najdete v panelu BENEFIT PROGRAM.

 

Informace o Benefit programu

U každé odměny v Benefit programu najdete počet bodů, které je nutné si naspořit. Každý produkt v naší nabídce je ohodnocen určitým množství bodů pro Benefit program. Tyto body jsou uvedeny u každého produktu v katalogu zboží. Do Benefit programu se počítají všechny objednávky od 1.2.2024 do 31.12. 2024, tedy body ze všech objednávek, ať už přes e-shop GGT CZ, obchodního zástupce společnosti DanCzek,  call-centrum společnosti DanCzek nebo přes e-shop DanCzek. Body připsané v tomto období můžete vyměnit za odměny nejpozději do 31.1.2025.

Body se připisují za objednávky na každou konkrétní dodací adresu, na kterou budou také doručeny objednané odměny programu Benefit. V případě požadavku na sloučení bodů z více provozoven jednoho subjektu kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Vyčerpáním požadovaného počtu bodů za odebranou odměnu se Vaše naspořené konto poníží, další objednávky se k danému zůstatku dále přičítají a můžete si vybrat jakoukoli další odměnu. Takto je možné získávat neomezený počet odměn až do doby ukončení programu. Za objednávky vytvořené od 1.1.2025 se přičítají body do dalšího období.

 

Garance odměn

Dostupnost jednotlivých odměn není po celou dobu akce garantovaná. V případě vyčerpání, či zarezervování veškerého dostupného množství daný produkt z nabídky zmizí a není garantováno, že stejný produkt bude opět do věrnostního programu zařazen. Odměny jsou nakoupeny v určitém množství a nejsme schopni zaručit, že stejný produkt bude i po čase na trhu dostupný.

V případě dotazů či připomínek k Benefit programu prosím kontaktujte naše obchodní zástupce nebo zákaznické centrum GGT CZ.

Společnost GGT CZ, a.s. si vyhrazuje právo změny obsahu Benefit odměn a výši Benefit bodů bez souhlasu další strany.